Yetkilerimiz

img
WQA Cert ve GFA Certification GmbH arasında yapılan işbirliği

Belgelendirme sektörü için sürdürülebilirlik üzerine çalışmalar yapmayı öncelikli politikası kabul eden WQACert ve FSC® ve PEFCTM belgelendirme kuruluşlarının liderlerinden olduğu gibi FSC belgelendirmede de Almanya’nın lider belgelendirme kuruluşu olan, Hamburg’da yerleşik GFA Certification GmbH, Türkiye’deki FSC-COC belgelendirme işlemlerini yürütmek üzere işbirliğine karar vermiştir. GFA Certification GmbH, bu işbirliği kararı ile WQACert’i Türkiye temsilcisi olarak atamıştır.

WQACert, FSC-COC belgelendirme hizmetlerini GFA Certification GmbH adına yürütmek üzere yetkilendirilmiş tek kuruluştur ve tüm FSC-COC belgelendirme proseslerini GFA Certification GmbH (FSC® A000511, PEFC/04-04-0099) ile bağlantılı olarak yürütmektedir.

Başvurularınız için ofisimizle doğrudan iletişim kurabilir veya https://req.gfa-cert.com/callreport_prod/contact.html?classid=A17D9DDE-8D12-E511-8110-C4346BACDF00&lang=en adresinde bulunan online formu doldurabilirsiniz.

GFA Certification GmbH adına yürüttüğümüz belgelendirme prosesleri konusunda tüm detaylara https://www.gfa-cert.com/en/types-of-certification/fsc-certification/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca belgelendirme faaliyetlerimiz ile ilgili şikayetleriniz için Şikayet Prosedürü'ne https://www.gfa-cert.com/wp-content/uploads/2022/04/SSP_PRO_Complaints_2.4_tr.pdf linkinden, itirazlarınız için İtiraz Prosedürü'ne https://www.gfa-cert.com/wp-content/uploads/2022/04/SSP_PRO_Appeals_2.3_tr.pdf linkinden ulaşabilirsiniz.


WQACert, who accepts the policy principally to work for sustainability in certification market, and GFA Certification GmbH, based in Hamburg, who is one of the leading certification organizations in the areas of FSC® and PEFCTM certification, as well as the German market leader in the area of FSC certification, have decided to co-operate about FSC-COC certification services in Turkey.

WQACert is the exclusive affiliate of GFA Certification GmbH to proceed for FSC-COC certification services in Turkey. WQACert is conducting all FSC-COC certification processes in assiciation with GFA Certification GmbH (FSC® A000511, PEFC/04-04-0099).

You can contact with our office directly or you can use the following linked online form for your applications:
https://req.gfa-cert.com/callreport_prod/contact.html?classid=A17D9DDE-8D12-E511-8110-C4346BACDF00&lang=en

Also you can reach all details about certification process, which we conduct in behalf of GFA Certification GmbH, through the following link:
https://www.gfa-cert.com/en/types-of-certification/fsc-certification

Please, get Complaints Procedure for your complaints about certification services from the link at https://www.gfa-cert.com/wp-content/uploads/2022/04/SSP_PRO_Complaints_2.4_tr.pdf and Appeals Procedure for your appeals about certification services from the link at https://www.gfa-cert.com/wp-content/uploads/2022/04/SSP_PRO_Appeals_2.3_tr.pdf

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.